Sakarya'dan 7/24 Spor

Sosyal Medyamızı Takip Edin

Eklenme Tarihi : 23-05-2020

Ali İhsan Yavuz’dan çarpıcı Sakaryaspor sözleri… “Tatangalar sayfası ile sosyal medyadan bize daldılar”

AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Tv264’te Sakaryaspor ile alakalı olarak çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yavuz, “Tatangalar sayfası ile sosyal medyadan bize bir daldılar. Başkanın çıtı çıkmadı. Yeri geldiği zaman şu zengini arar mısın diyorsun. Bunu söylüyorsan hukukumuzu korumak senin boynunun borcu” dedi.

Ali İhsan Yavuz’dan çarpıcı Sakaryaspor sözleri… “Tatangalar sayfası ile sosyal medyadan bize daldılar”

Sakaryaspor konusunda açıklamalarda bulunan Ali İhsan Yavuz, Sakaryaspor’da kayıp 2 buçuk milyon lira konusunda “Kayıtlarına girdi oradan başka bir yere gitti demedim ki. Bunu bana söyleyen bana cevap veren başkanlar” dedi.

BENİM HEDEFİM CUMHUR GENÇ DEĞİLDİR
Yavuz, “Benim hedefim Cumhur Genç değildir. Ben sizi tenzih etmiştim. Siz çıkıp açıklama yapmışsınız. Tebrik ediyorum onu. Güzel de götürüyor şuanda. Spora olan ilgimde Cevat Ekşi’nin payı çok yüksektir. Benim derdim kişisel değil, iyi çalışan bir mekanizme oluşturalım. Kaynakları kılı kırk yararak kullanalım. Kaynak Sakaryaspor’a gitmese, yola hastaneye gidecek o kaynak” dedi.

TATANGALAR SAYFASI İLE SOSYAL MEDYADAN BİZE DALDILAR
Tatangalar sayfası ile sosyal medyadan bize bir daldılar. Başkanın çıtı çıkmadı. Yeri geldiği zaman şu zengini arar mısın diyorsun. Bunu söylüyorsan bu hukuku korumak senin boynunun borcu. Tatangalar adına biri yazdığında… Birisi çıkıp milletvekillerini köşeye sıkıştırıyorlar. Bunun arkasından bir şey isteyecekler dedim. Biz siyaseti öyle yapmıyoruz. Biz sizin bildiğiniz insanlardan değiliz. Hukukumuzu koruyalım. Doğru bir mekanizma geliştirelim.” Diye konuştu.

Yorumlar

Yorum


Yorum Yaptığınız Takdirde Kullanıcı Sözleşmesini Kabul Etmiş Sayılırsınız.