1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 09.Aralık.2019

[ Zirveye tırmanış... Seyirciye serzeniş ]

09:54   |   18.11.2019

©

©

Sakaryaspor seri galibiyetlerle kazanma alışkanlığını ve özgüvenini toparlamaya başladı. Sezona kötü bir şekilde girsede puan tablosuna baktığımızda durum hiçte karamsar değil.

Cezası sebebiyle 3 puanı silinen bir takım olmamıza rağmen lider ile aramızda 11 puan kaldı. Her hafta üzerine konan bir futbolla birlikte tünelin sonundaki ışıkta göründü.

Bugün Oğuz’un mükemmel performansına bir parantez açmak gerekli. Kaptan bu maçta da gemisini kurtardı. Her maçta olduğu gibi canını dişine takarak mücadele etti. 4-5 net pozisyonda kalesinde devleşerek 2 puanı aldı. Abdulaziz ise mükemmel hareketlerle cezasahasına girerek 3 puanın 1 puanı takımına yazdırdı...

Maç sonu Bekir'inde söylediği gibi sezon sonunda bu maçta nasıl oynadığımız kimsenin aklında kalmayacak.Oynanan futbol değil alınan sonuç akıllarda kalacak. 

ŞİMDİ BİRAZ SİTEM

Hep diyoruz ya pankartımız bile bu ligden büyük diye. Bugün gerçekçi olmak lazım. Taraftarımız çok iyiydi. Güneşli bir Pazar gününü stada gelerek değerlendirdi.

Seyirci’mize gelirsek... Her hafta bilet fiyatı açıklandığında sitem eden ve eleştirenlere cevabım var. Parasını vermediğiniz bir şeyin bedelini neden eleştiriyorsunuz. Pazar günü Yeni Sakarya Atatürk Stadyumu’nda 8157 biletli kişi maçı takip etmiş. Peki stadyumda bundan fazlası yok muydu?

Sakaryaspor için herkesin elini taşın altına koymasını istiyoruz, dert yanıyoruz ve eleştiriyoruz. Özellikle taraftarlar bu takımın asıl sahipleri bu günlerden kurtulmak istediklerini ifade ediyor. Peki neden bu kaçak girişler? Eğer Sakaryaspor’u düşünüyorsak bunun önüne geçelim. Yoksa bir sizler mi akıllısınız yoksa 8157 kişi mi yanlış yapıyor?

Bu kulüp, bu arma, bu takım, bu sevda sizinse sahip çıkın. Taraftar olarak ilk olarak bilet alıp maça giderek takımınıza sahip çıkabilirsiniz. Sonrası adım adım gider. Kimseyi salak yerine koymaya gerek yok.

Belkide çok masraflıda olsa bu stadyuma turnike sistemi getirilmesi şart. Böylelikle uzun vadede(2-3 maça) kendini amorti edeceğini düşünüyorum. Bu maçı baz alırsak 148 bin TL değil belkide 200 bin TL kazanacaktık. Yönetim bu konuya acil çözüm bulmalı.

Sakaryaspor’un seyirciye değil taraftara ihtiyacı var!

Etiketler:

Benzer Haberler