1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 21.Kasım.2019

[ Yönetimden istifa ve kongre kararı! ]

Sakaryaspor taraftarları bugün Rüstemler Tesisleri'nde yönetimle buluşmaya gitti. Yaklaşık 1 saatlik görüşmenin ardından Sakaryaspor Başkan Vekili Hüdaverdi Bahadır "Hüdaverdi sözü, Pazar akşamı istediğinizi yapacağım. Kongre kararı alacağız." dedi. Sakaryaspor resmi hesaplarıda kulübün istifa ve kongre kararı aldığını duyurdu.

17:55   |   18.10.2019

©

©

©

©

©

©

©

©

©

©

©

Erhan Kaytanbay/SPOR264.COM:- Perşembe akşamı Orman Park'ta yönetim ve taraftar arasında bir görüşme gerçekleşmişti. Bugün ise taraftarlar Rüstemlere gelerek yönetimin alacağı kongre kararını beklediler.

Sakaryaspor başkan vekili ve taraftarlar tesislerde bir süre muhabbet etti. Hüdaverdi Bahadır, taraftarın bir beklentisi olduğunun farkında olduklarını ancak iki gün yönetime süre verilmesini istedi.

Başkan Vekili Hüdaverdi Bahadır, "Biz bu şehri sıkıntıya sokacak hiç bir şeyin içinde olmayız. Maçtan sonra bu kararı alacağız." diyerek son noktayı koydu.

Bu yaşananlardan sonra Sakaryaspor sosyal medya hesabıda "Yönetimimiz Pazar akşamı resmileştirilmek üzere istifa ederek, kongre kararı almıştır. Kongre tarihi en yakın zamanda kamuoyu ile paylaşılacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur." açıklaması yaptı.

 

Etiketler:

Benzer Haberler

Sakaryaspor’da ödemeler devam ediyor Haber Fotoğrafı

Sakaryaspor’da ödemeler devam ediyor

Bodrum Belediyesi Bodrumspor mücadelesi öncesinde futbolcu ve personellere ödeme yapıldı. Sakaryaspor yönetimi futbolculara 75 bin, personele ise 85 bin olmak üzere 160 bin liralık ödeme yaptı. SOSYAL MEDYADAN DUYURDULAR Yeşil-siyahlılar yapılan bu ödemeye resmi sosyal medya hesabından duyurdu. Yapılan açıklamada, “Yönetim Kurulumuz bugün, 75 bin TL Eyüpspor maçı primi ve 85 bin TL de personel maaşı olmak üzere toplam 160 bin TL ödeme gerçekleştirmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur...” denildi.