1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 09.Aralık.2019

[ Yönetim ödeme konusunda Kocaelispor maçını bekliyor! ]

Sakaryaspor yönetimi personelin maaşlarını yatırdı ancak futbolculara çek ile eksik ödeme yapılmak istenince futbolcular ödemeyi geri çevirdi. Yeşil-siyahlılar ödemenin tam yapılmasını isteyince yönetim Kocaelispor maçını beklemeye kararı aldı.

09:42   |   10.08.2019

©

©

Erhan Kaytanbay'ın Haberi/SPOR264.COM

Maddi sıkıntılarla boğuşan Sakaryaspor’da tek umut Kocaelispor ile 20 Ağustos'ta oynanacak olan hazırlık maçı.

Göreve geldiği günden itibaren ekonomik anlamda sıkıntıları aşamayan İbrahim Nalbant ve yönetimi, futbolculara olan taahhütü yerine getiremedi.

Bayram öncesi ödeme sözü verilen futbolculara konuşulan rakamın altında bir ödeme yapılmak istendi. Ancak futbolcular konuşulan rakamın tamamının yatırılması için yönetimle bir araya gelerek 20 Ağustos'u bekleme kararı aldı.

20 Ağustos'ta Kocaelispor ile oynanacak olan hazırlık maçında elde edilecek gelir ile futbolculara ödeme yapılacak. Böylelikle takımda geriye dönük alacak kalmayacak. Bu anlamda artık Sakaryaspor için Kocaelispor maçı daha önemli bir hal aldı. Yönetim istediği geliri Kocaelispor maçıyla elde edememesi durumunda nasıl bir süreç yaşanacağı ise merak konusu.

PERSONELE ÖDEME YAPILDI
Aynı zamanda 3 aylık maaşlarını alamayan kulüp personeline ise bayramdan önce ödeme yapıldı. Böylelikle çalışanların alacakları kalmadı.

Etiketler:

Benzer Haberler