1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 27.Şubat.2020

[ Yeşiller Gençlikspor sahasında kayıp: 0-2 ]

Amatör 1.Lig A grubunda Yeşiller Gençlik ile S.Esentepe Gölspor Hendek suni çim sahada karşılaştı.

17:16   |   27.10.2019

©

©

©

©

©

Amatör 1. Lig A Grubunda mücadele eden puan cetvelinde 9 ve onuncu sıayı paylaşan Hendek Yeşiller gençlik ve S.Esentepe Gölspor maçında ilk yarı karşılıklı ataklarla geçti her iki takımda ilk yarıda gol atma başarısı gösteremeyince ilk yarı 0-0 sona erdi.

İkinci yarı daha derli toplu atak yapan taraf konuk ekip S.Esentepe Gölspor oldu 53. dakikada geliştirdikleri atakta penaltı kazandılar. Gole giden oyuncuyu düşürmesinden dolayı Yeşiller Gençlikspor’dan Emin kırmızı kart görerek oyun dışı kaldı. Pozisyona itirazları devam eden Yeşiller Gençlik yöneticisi Samet Siner’de kırmızı kart ile saha dışına çıkarıldı.

10 kişi kalan rakibine karşı ataklarını sıklaştıran S.Esentepespor 85.dakikada bulduğu gol ile skoru 2-0 getirdi. Yeşiller Gençlikspor’dan Deniz’de kırmızı kart ile oyun dışı kaldı. Geride kalan dakikalarda daşka gol olmayınca haftayı 3 puan ile kapayan taraf konuk ekip S.Esaentepe Gölspor oldu.

Yeşiller Gençlik:0
S.Esentepe Göl:2

Saha: Hendek Suni çim
Hakemler:Eyüp Kara Budak, Yücel Demir, Ahmet Abdullah Karaçalı

Yeşiller Gençlik:Gökhan, Ahmet, Emin,İlker(Batuhan), Oğuz, Fatih Talha, Yusuf(Ali Rıza), Yusuf Emre, Ömer, Melihcan, Deniz
Antrenör: Muhammer Aslan

S.Esentepe Göl: Diyar, Hüseyin, Emre, Kadir han, Murat, Tunahan, Metin, Ümit, Vedat(Berat), Abdurrahman(Sunay), Baran Sefa
Antrenör: Reşat Salpat

Goller:Dk 54(P)85 Tunahan(S.Esentepe Gölspor)
Kırmızı Kartlar: Dk 53 Emin Dk 53 Samet Siner(Yönetici) Dk85 Deniz(Yeşiller Gençlikspor)

Kadir KAZIN/HENDEK

Etiketler:

Benzer Haberler