1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 21.Kasım.2019

[ Yaşar Zımba 'Deprem bile bizi yıkamaz" ]

Sakaryaspor Başkanvekili Yaşar Zımba kupa maçında yönetimi istifaya çağıran taraftarın demokratik hakkını kullandığını söyledi.

12:50   |   28.09.2019

©

©

Sakaryaspor'da tepkilerin merkezindeki isim olan başkanvekili Yaşar Zımba için kupa maçında taraftarlar 'Yaşar Zımba paralar nerede' diye slogan atmıştı.
Zımba o sloganlar sonrasında Bizim Sakarya Gazetesine konuştu.
Zımba “Biz yönetim olarak dimdik ayaktayız, bu yönetimi deprem bile yıkamaz” derken süreci şöyle özetledi; “Biz AKUT değiliz ama transferi açarak geçmişe dönük ne kadar enkaz varsa temizledik. Bugün 338 bin TL elektrik borcu geldi. Heralde bu elektriği biz kullanmadık, eski yönetimler ödemedi ama biz ödeyeceğiz. Geçen seneden kalan futbolcu borçlarını da biz ödeyeceğiz, bu senenin futbolcu borçlarını da tabii ki biz ödeyeceğiz” diyerek taraftarları insaflı, futbolcuları sahada yürekli olmaya çağırdı.

Etiketler:

Benzer Haberler

Sakaryaspor’da ödemeler devam ediyor Haber Fotoğrafı

Sakaryaspor’da ödemeler devam ediyor

Bodrum Belediyesi Bodrumspor mücadelesi öncesinde futbolcu ve personellere ödeme yapıldı. Sakaryaspor yönetimi futbolculara 75 bin, personele ise 85 bin olmak üzere 160 bin liralık ödeme yaptı. SOSYAL MEDYADAN DUYURDULAR Yeşil-siyahlılar yapılan bu ödemeye resmi sosyal medya hesabından duyurdu. Yapılan açıklamada, “Yönetim Kurulumuz bugün, 75 bin TL Eyüpspor maçı primi ve 85 bin TL de personel maaşı olmak üzere toplam 160 bin TL ödeme gerçekleştirmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur...” denildi.