1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 20.Ekim.2019

[ Voleybolda şampiyonlar belli oldu ]

Akyazı İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenledikleri 2018/2019 Eğitim ve Öğretim yılı 2. Küme Okul Sporları yıldız ve genç kızlar ile genç erkekler voleybol şampiyonası Akyazı Atatürk spor salonunda gerçekleşti.

12:12   |   22.03.2019

©

©

©

©

©

©

©

©

©

©

©

©

©

©

©

Alaattin Onur/AKYAZI

İnönü Ortaokulu ile Vakıf Ortaokulu Final maçında İnönü Ortaokulu 25-16/ 24-26/ 24-15 ve 25-22’lik setlerle 3-1 kazanarak şampiyon oldu. İşmont Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Genç kızlar kategorisinde şampiyon olurken, ikinciliği Eyyüp Genç Fen Lisesi, üçüncülüğü Nilüfer Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, dördüncülüğü de Konuralp Anadolu Lisesi aldı.

Yıldız-Genç Erkekler

Cumhuriyet Ortaokulu Yıldız erkekler kategorisinde şampiyon olurken, Dr. Enver Ören Ortaokulu ikinci ve Vakıf Ortaokulu da üçüncü oldu.

Eyyüp Genç Fen Lisesi Genç erkeklerde şampiyon olurken, ikinciliği Konuralp Anadolu lisesi ve üçüncülüğü de Akyazı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aldı.

Kupalarını aldılar


Maçları daha önce tamamlanan ve dereceye giren takımların kupaları, yıldız kızlar final maçından sonra final maçını izlemeye gelen protokol üyeleri tarafından verildi.Törende duygulu anlar yaşandı. Bazı sporcuların kaybettikleri maçlar nedeniyle üzüntü yaşadığı gözleri dolduğu gözlemlendi.

Adem Altun’dan teşekkür

İlçe Spor Müdürü Adem Altun Akyazı Atatürk Spor Salonunun müthiş maçlara sahne olduğu her dakikası heyecan dolu olan maçları izleyemeyenler çok şey kaybettiklerini belirtti. Altun, düzenlenen şampiyonaya katılan tüm okulların Müdür ve İdarecileri ile Beden Eğitimi öğretmenlerini tebrik ederken çocuklarını hiç yalnız bırakmayan öğrenci Velilerine de teşekkür etti. 

 

Etiketler: