1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 21.Kasım.2019

[ Ve Cumhur Genç "adayım" dedi. İşte sözleri.. ]

Sakaryaspor'da her geçen saat yeni bir gelişme yaşanmaya devam ediyor. Bir önceki kongre sürecinde başkan adayı olan Cumhur Genç Rüstemler tesislerine gelerek futbolcularla görüştü. Daha sonra basın açıklaması yapan Genç "kongreye gidiyoruz. Bende adayım" dedi.

17:24   |   19.10.2019

©

©

İşte Cumhur Genc'in o sözleri   "Geçen seneden beraber olduğumuz arkadaşlar var, aramıza yeni katılan arkadaşlar var. Onlara Sakaryaspor camiasına teker teker hoşgeldiniz diyoruz. Bir kongre kararı Pazartesi günü alınıyor ondan sonra yaklaşık 15 gün maksimum 20 günlük bir süreç var.Bu süreç sonunda da biz adayız ve tek aday olarak giriyoruz şuanda öyle görünüyor. Bir şekilde Allah nasip ederse 20 gün sonra tekrar bir arada olacağız. Gün olarak her şeyi bırakalım hayat devam ediyor. Bizim ve arkadaşların sizlerden isteği yarınki maçla beraber sezona yeniden başlıyoruz. Kafanızda ne sıkıntı varsa ama ekonomik ama öbür türlü bunların hepsini kafanızdan silin. Burada herkes Sakaryaspor için bir çaba gösterdi. Bir şekilde bazen bu çabalar sahaya yansıyor veya yansımıyor, bu iş buraya kadar geldi. Bu saatten sonra sezon bizim için yeni başlıyor. Sizden isteğimiz nasıl geçen sene 13'te 12 yaptıysak 9'a 9 bu sezon sonuna kadar istiyoruz." dedi.

Yönetim adına açıklama yapan Başkan Vekili Hüdaverdi Bahadır pazartesi günü bir kongre kararı alacaklarını belirterek, şu anda Cumhur Genç'in tek liste olarak seçime gireceğini fakat her an başka bir adayında çıkabileceiğini söyledi. İşte Bahadır'ın o sözleri; "Herkes üzerine düşenin fazlasını yapmaya çalışacak. Gelecek olan hangi yönetim olursa olsun ben desteğimi ondan esirgemeyeceğim. Ben burada kulüp idarecisi olarak kalmasamda bizim tek düşüncemiz Sakaryaspor'dur. Sizden istediğim şu bu şehri ötekileştirmeden yani ikileştirmeyelim. Burada seyircisinden yöneticisinden şehrimiz birdir. Hepimiz Sakaryaspor için Sakarya için çalışmamız lazım. Benim onun adamcılığını bırakmamız lazım. Bizim burada tek özelliğiniz Sakaryaspor'a hizmet etmek. Bizim burada başka bir şeyimiz yok. Sakaryaspor başarılı olursa siz başarılı olursunuz, şehir başarılı olur, yönetici başarılı olur, başkan başarılı olur. İnşallah bu hafta iyi bir galibiyetle sezonu açarız.Bizde rahat bir nefes alırız. Pazartesi günü bir kongre kararı alacağız. Şuanda görülen tek liste var ama seçimdir belki birileri gelir. Sizin için değişen hiçbir şey yok, siz çalışın kazanın. Bizi mahcup etmeyin. O beceri sizde var." dedi.

Etiketler:

Benzer Haberler