1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 27.Şubat.2020

[ Uygun ilk sınavında Fenerbahçe’yi yenmeyi başardı ]

Hafta içerisnde Kayserisporla anlaşan teknik direktör Bülent Uygun bu akşam süper ligteki ilk sınavına Fenerbahçe maçıyla çıktı. Uygun ve öğrencileri Fenerbahçe’yi yenmeyi başardı.

21:07   |   03.11.2019

©

©

SPOR264.COM:-
Hafta içerisnde Kayserisporla anlaşan teknik direktör Bülent Uygun bu akşam süper ligteki ilk sınavına Fenerbahçe maçıyla çıktı.

Yeni teknik direktörü Bülent Uygun'la ilk maçına çıkan sarı-kırmızılı ekip, ligde galibiyeti bulunmayan tek takım konumunda bulunuyordu.

İlk galibiyetini Fenerbahçe karşısında alan Kayserispor’da, Bülent Uygun faktörü hissedilmeye başlandı.

Karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan Kayserispor teknik direktörü Bülent Uygun, "Bismillah dedik, başladık. Kayserispor camiası zor bir süreçteydi. Bu camiyaya gelerek 3 gün içinde analiz yaptık. Bir psikolog gibi de çalıştık." dedi.

Fenerbahçe maçı öncesi yaptıkları hazırlıklardan da bahseden Uygun, "3. bölgeyeye ara paslarla Fenerbahçe'nin zaaflarını değerlendirmeye çalıştık. Bu galibiyeti taraftarlara armağan ediyoruz. Futbolcu kardeşlerim sezon başından beri galibiyet alamadıklarından üstlerinde entropi oluşmuştu. Hem iyi futbol oynadık hem de galip geldik. Futbolcularımı kutluyorum. Ligin başındayız. Alttan çıkmayı hep birlikte başaracağız." ifadelerini kullandı.

Kariyeri boyunca alt sıralardaki takımları çalıştırdığını söyleyen Uygun, "Ben hayatım boyunca hep en alttaki takımları çalıştırdım, böyle bir kaderim var.. Sivasspor'u, Gaziantep'i alttan aldım. Ortadoğu da öyleydi. İnandığımız sürece başaracağımıza inanıyorum. İnşallah oyuncularım bir destan yazacaklar." dedi.

Etiketler: