1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 20.Eylül.2019

[ Ünsal, "Alt liglere yayın getirilsin" ]

Profesyonel Futbolcular Derneği Başkanı Hakan Ünsal Türkiye Futbol Federasyonu 2. ve 3. liglerde maçların canlı yayınlanması çağrısında bulundu.

14:07   |   11.06.2019

©

©

Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig dışında alt ligler için herhangi bir yayıncı kuruluş bulunmazken, bu konuda ısrarcı bir tutum sergileyen Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği Başkanı Hakan Ünsal, alt liglerde de maçların yayınlanması teklifini yineledi.

Ünsal, alt liglerde maç yayını bulunmamasına tepki gösterirken; "2. ve 3. Lig maçlarının yayınlanmasını istiyoruz. TFF TV için bir proje sunmuştuk. Maçların yayınlanması futbolcuların motivasyonunu artırır, hakemlerin maçları daha ciddi yönetmelerine neden olur." dedi.

Yayınların, aynı saatte maç oynayan takımların birbirlerini izlemesi için faydalı olacağını aktaran Hakan Ünsal, "Alınan cezalara doğru savunma yapmak ve taraftar davranışlarını analiz etmek için katkı sağlar." Şeklinde konuştu.

Etiketler:
"Tokyo'da madalya sayımızı arttırmayı hedefliyoruz" Haber Fotoğrafı

"Tokyo'da madalya sayımızı arttırmayı hedefliyoruz"

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Arif Ümit Uztürk: "2016 Rio Paralimpik Oyunları'nda 2 altın, 1 gümüş, 2 de bronz madalya kazanmıştık. 2020 Tokyo Olimpiyatları'nda bu madalya sayısının üstüne çıkmamız lazım" "Dünya Paralimpik Yüzme Şampiyonası'nda Sümeyye Boyacı dünya ikincisi, Sevilay Öztürk dünya üçüncüsü oldu. Gurur duyduk fakat Sümeyye'nin hakkı bence altın madalyaydı. Yüzmede ölçümler maalesef tam adaleti yansıtmıyor dünyada"