1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 18.Ocak.2020

[ TBF CEO'su Onan o sözleriyle hangi isimleri kast etti? ]

TBF CEO'su Ömer Onan Sakarya BŞB takımının zor durumda olmasıyla ilgili açıklamalarında kimleri kast ettiği konuşuluyor..

11:22   |   24.04.2019

©

©

TBF CEO'su Ömer Onan, kulüplerin ekonomik sıkıntılar nedeniyle  düştükleri durumları anlatırken Sakarya BŞB'nin bulunduğu durumu da değerlendirmiş şunları söylemişti..

"Sakarya'da daha önce basketbolun içinde bulunmuş yöneticiler, iş adamları bize gelip, 'Şöyle takım kuracağız, böyle takım kuracağız' diye konuştular, sözler verdiler. Ama bir ay geçtikten sonra kurdukları takıma para ödememeye başladılar. Ben burada oyunculara ve antrenörlere teşekkür ediyorum. Onlar Sakaryalı olmamalarına rağmen, yaşadıkları şehrin onurunu, gururunu bize o sözleri veren yöneticilerden daha fazla düşündüler. Keşke etrafta dolaşıp, ben Sakarya Basketbolu'na şunları yaptım diyen yöneticiler de verdikleri sözleri tutabilseydi."

 TBF CEO'sun Sakarya BŞB ile birlikte ligde sıkıntı yaşanan takımlar olmasına rağmen  TBT  CEO'sunun Sakarya temsilcisini örnek göstermesi dikkat çekerken şimdi merak edilen  'Sakarya'da daha önce basketbolun içinde bulunmuş yöneticiler, iş adamları bize gelip, 'Şöyle takım kuracağız, böyle takım kuracağız' diye konuştular, sözler verdiler' sözleriyle hangi işadamlarını kast ettiği..
 

 

Etiketler:
Basketbol Ligi
PUAN
FİKSTÜR

Benzer Haberler