1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 27.Şubat.2020

[ Taşkın'ın cezası belli oldu! Kadro dışı kalacaklar... ]

TFF 2.Lig Kırmızı Grup 6'ncı haftasında Sakaryaspor, deplasmanda Kırşehirspor ile 0-0 berabere kalmıştı. Maç sonrası Erkan Sezgin ise kırmızı kart ve oynanan oyuna tepki göstererek bazı yaptırımların olacağını söylemişti. Taşkın İlter'in cezası belli oldu.

12:33   |   07.10.2019

©

©

Erhan Kaytanbay'ın Haberi/SPOR264.COM

Sakaryaspor'un Kırşehir'de 0-0 berabere kaldığı mücadele sonrası bir kez daha 90 dakikayı 10 kişi tamamlamak zorunda kalmıştı. Son haftalarda üst üste görülen kırımızı kartlar ve ortaya konan oyun yönetimin canını sıkan durumların başında geliyordu.

Sportif direktör Erkan Sezgin Kırşehir'de maç sonu Spor264 editörlerine yaptığı açıklamada görülen kırımızı kartlar sonrası artık disiplin cezası uygulayacaklarını belirtmişti.

TAŞKIN'A 25 BİN TL

Mücadelenin 76'ncı dakikasında ikinci sarıdan kırmızı kart gören Taşkın İlter, takımını 10 kişi bırakmıştı. Sakaryaspor yönetimi
Taşkın İlter'e 25 bin TL'lik disiplin cezası verdi. Bu haftadan itibaren ise disiplin cezalarının devam edeceği öğrenildi.

KADRO DIŞI OLACAK İSİMLER YOLDA

Spor264 editörlerine konuşan Erkan Sezgin, Ankara maçının kendileri için milat olduğunu söyleyerek, Kırşehir maçı dahil olmak üzere bir disiplin cezalarının devam edeceğini söyledi.

Bugün Rüstemler Tesisleri'nde teknik direktör Suat Kaya ve Erkan Sezgin toplantı yapacak. Saat 17.00'da yapılacak antrenman öncesi bazı isimlerin belirleneceği ve kadro dışı bırakılacağı bilgisine ulaşıldı.

Etiketler:

Benzer Haberler