1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 23.Şubat.2020

[ Sultanlar sezon açılışını galibiyetle yaptı ]

Bayanlar Voleybol 2. Ligi'nde mücadele eden Sakaray Voleybol Spor Kulubü ligin ilk maçında deplasmanda Çanakkale temsilcisi Biga Çiçeklidede Spor Kulübü'nü 3-0 yendi.

15:48   |   13.10.2019

©

©

©

©

©

©

©

SPOR264.COM:-
Antrenör İdris Demir'in öğrencileri sezona iyi başladı. Bayanlar Voleybol 2'nci Ligi'nde mücadele eden Sakarya Voleyvol Spor Kulübü ilk maçını deplasmanda rahat kazandı.

Çanakkale temsilcisi Biga Çiçeklidede kulübünü 3-0'lık skor ile rahat geçen filenin sultanları sezon başında iyi sinyaller verdi.

Kulüp başkanı Ömer Bektaş ve yakın dostu Alifuatpaşa eski Belediye başkanı Kenan Oran'ın da izlediği karşılaşma da filenin yerli sultanları ilk ve ikinci seti 19-25 skorla, son seti de 16-25 alarak karşılaşma dan galibiyetle ayrılmasını bildi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve spor dairesinin de destekleriyle sezona galibiyetle başlayan Sakarya Voleybol Spor Kulübü çıtasını da 1.lig olarak gösterdiğini de ortaya koyduğu performans ile gözler önüne serdi.

Sezonu galibiyetle açmanın mutluluğunu yaşayan filenin Sakaryalı sultanlarına Alifuatpaşa eski belediye başkanı Kenan Oran, Bandırma da galibiyet yemeği verdi.

Etiketler: