1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 26.Haziran.2019

[ Spor salonu olmayınca.. ]

Pamukova da Eğitim Birsen Voleybol Bahar Turnuvası İlçede kapalı spor salonu olmayınca yağmur engeline takıldı. Öğretmenler çareyi yağmur dan sonra suyla kaplı sahayı paspas yapmakta buldular..

14:29   |   14.04.2019

©

©

Pamukova da her yıl Eğitim Birsen tarafından geleneksel olarak öğretmenler arasında düzenlenen Voleybol Bahar Turnuvası İlçede kapalı spor olmayınca İmam Hatip Orta Okulu ve Lisesinin bahçesinde açık alanda oynanmaya çalışılıyor. Yağmur engeline takılan turnuva da öğretmenler yağmur nedeni ile su biriken voleybol sahasını ellerindeki paspaslar ile temizlemeye çalıştı.
Turnuva da yağmurda ve suyla kaplı zeminde voleybol oynamak için mücadele eden öğretmenleri ellerinde paspaslar ile zeminindeki suyu temizlemeye çalışırken görenler şaşkınlığını gizleyemezken, İlçenin acil modern bir kapalı spor salonuna ihtiyacı olduğunu vurguluyorlar.
Pamukova da yıllardır atıl ve bakımsız durumda bulunan kapalı spor salonu hakkında kullanıma uygun olmadığı gerekçesi ile yıkım kararı verilmiş ve geçtiğimiz aylarda yıkımı gerçekleşmişti.
İlçe’ye yeni modern bir kapalı spor salonu yapılması için Pamukova Belediyesi Cumhuriyet Mahallesinde arazi tahsis etmişti.

Etiketler: