1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 19.Ocak.2020

[ Sosyal medyada 'Kiralıktır' tepkisi ]

Sakaryaspor'un Ergene Velimeşespor maçında göğüsünde 'Kiralıktır' yazılı formayla çıkması bir çok taraftarın tepkisine neden oldu.

16:10   |   12.01.2020

©

©

SPOR264.COM:- Sakaryaspor yönetimi radikal bir karara imza atarak Ergene Velimeşespor maçına göğüsünde 'Kiralık' yazılı formayla sahaya çıktı. TRT Spor ekranlarında canlı yayınlanan maç sırasında göze çarpan bu detayla birlikte sosyal medya yıkıldı.

Twitter'da 'Kiralıktır' hastagi trendlere girerken, bir çok taraftar bu duruma tepki gösterdi. Sakaryaspor eski yöneticisi Haldun Şehit'te sosyal medya hesabından bu duruma "Bu rezalet hiç bir şekilde kabul edilemez. Destek verilsin yada verilmesin sponsor bulunsun yada olmasın asla kabul edilmeyecek bir anlayış. Amatör takımların dahi tenezzül etmediği bir şeye SAKARYASPOR gibi büyük bir markanın yapmasına göz yummak son derece acizliktir. Böyle bir aşkın böyle değerli bir formamın önüne KİRALIK yazıp küçük düşürmeye kimsenin hakkı yoktur ve asla kabul edilemez. Bir durum hiç bir reklam Sakaryasporumuzdan büyük değildir. Bu formayı terletmiş Türkiye ve Dünya'ya armağan olmuş nice oyuncular varken. Umarım bu yapılan hata bir an önce telafi edilir. Yapılan onca güzellikten sonra bunu kimse savunup alkışlayamaz. Sakaryaspor'un onurunu kimse kıramaz." şeklinde tepki gösterdi.

Bir çok sosyal medya kullanıcısı ise duruma böyle tepki gösterdi:

Etiketler:

Benzer Haberler