1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 20.Ağustos.2019

[ Söğütlüspor futbolcuları isyan etti, "Paramızı ödeyin" ]

Süper Amatör Ligi'nde mücadele eden Sçğütlüspor futbolcuları ödemelerini alamadıkları için bir basın bildirisi yayınladılar.

12:01   |   01.06.2019

©

©

SPOR264.COM:-
Bu sezon Sakarya Süper Aamtör Ligi'nde mücadele eden Söğütlüspor tüm olumsuzluklara rağmen ligte kalmayı başarmışlardı.

Sezonun bitmesine rağmen hala ödemelerini alamadıklarını söyleyen Söğütlüspor futbolcuları bir açıklama yayınladı. Açıklamada sözler verilmesine rağmen bizi mağdur bırakan kim varsa bu mübarak günlerde hakkımızı helal etmiyoruz denildi.

İŞTE O AÇIKLAMA
2018-2019 Sakarya Süper Amator Ligi'nde Söğütlüspor formasıyla çıkıp eldeki imkanlarla takımı ligde tuttuk. Kar kış demeden maaşlarımızın duzenli ödenmemesine rağmen idmanlara çıkıp müsabakalara katılım sağladık.

Bir tane arkadaşımız da para yüzünden sahaya çıkmamazlık yapmadı. Hocamıza olan saygımızdan ve yönetimimize olan güvenden dolayı bir kez bile tereddüt etmeden elimizden geleni yaptik. Ne var ki lig bittikten sonra olan seçimlerden dolayı seçim uzeri belediyeden para çıkkmıyor denilerek oyalama süreci başlamış, daha sonrasında ise genel kaptanımız Selim Duman ve baskanımız Sami Aydın'a sözler verilerek bu paralar verilecek sizler sıkıntı yapmayın dendi. Sonrasında ise sorduğumuzda belediye başkanı ile konuşamadik denildi. Aynı binada olan birisi ile nasil görüşülmüyor bunu sizin takdirinize birakiyorum.

Son görüşmede ise Ramazan Bayramı'ndan önce ödemeler yapılacak diye bilgi verildi ise de bugün itibari ile 31.05.2019 tarihinde belediye baskanımız Koray Oktay Özten belediyenin çok borcu var kimseye ödeme yapamam demiştir. Acaba belediyenin çok borcu var diyen sayın baskan ülkenin çok borcu var diye belediye baskanlık maaşını devlete bırakıyor mu bunu bizlerde merak ediyoruz?

Son olarak hakkimizi helal etmiyoruz bu mübarek günlerde bizi mağdur edenleri Allah'a havale ediyoruz. Unutmayin ki mazlumun ahı yerde kalmaz Allah er ya da geç çıkartır.

SÖGÜTLÜSPOR TAKIMI FUTBOLCULARI

Etiketler: