1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 20.Ekim.2019

[ Sapanca'da Arif Özsoy'a baltalı saldırı ]

Sapanca'dan Pamukova'ya atanan Geçlik ve Spor Hizmetlerinde işçi olarak çalışan bir kişi, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy'a balta ile saldırdı. Özsoy aracının içine kaçarak canını kurtardı.

12:32   |   24.09.2019

©

©

İsmail Çetintaş Bildiriyor...
Adı sık sık olaylarla gündeme gelen Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy bu kez ölümün kıyısından döndü. Personeli tarafından baltalı saldırıya uğradığı iddia edilen Özsoy, "Evet başımızdan talihsiz bir olay geçti, doğrudur" dedi.

Sapanca Gölü kıyısında bulunan kano tesislerini ziyaret eden İl Müdürü Arif Özsoy, burada görev yeri Pamukova olarak değişen personele konuşmaya başladı. Ancak konuşma sırasında sinirler gerildi. Bir anda başlayan tartışma sırasında iddiaya göre görevli personel eline geçirdiği balta ile Arif Özsoy'un üzerine yürümeye başladı. Baltayla üzerine gelen personelden kurtulmak kaçmaya başlayan Özsoy, kendini makam aracının içine attı.

Öfkesine yenik düşen personel araç içinde İl Müdürü Arif Özsoy var iken araca baltayla vurmaya başladı. Camları ve kaputunda hasar oluşan araç içindeki Özsoy, büyük tehlike atlattı.

Olayla ilgili açıklama yapan Özsoy, "Evet başımızdan talihsiz bir olay geçti, doğrudur. Herkesin başına gelebilecek bir olay diyelim. Aniden oldu ve gelişti. Fazla büyütmeye de gerek yok diye düşünüyorum. Temennimiz bundan sonra bu tür olayların yaşanmaması" dedi.

 

Etiketler: