1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 27.Şubat.2020

[ Sakaryaspor'dan Yüce'ye teşekkür ]

Sakaryaspor'da gerçekleşen kongrede başkan seçilen Cumhur Genç ve yönetimi sosyal medya hesabından Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'ye teşekkür etti.

00:38   |   07.11.2019

©

©

SPOR264.COM:- Yeşil-siyahlı kulüp tarihi günlerinden birini yaşadı. 450 kişiyi aşkın delege Atatürk Kapalı Spor Salonu'na gelerek seçimde bulundu. Yüksek bir katılımın sağlandığı kongrede Cumhur Genç ise tek aday olarak girdiği seçimde başkan seçildi. 

Kongreye katılan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'ye ise kulübün sosyal medya hesabından bir teşekkür yayınlandı. 

İŞTE YAPILAN AÇIKLAMA

 Bugün gerçekleştirilen kongremize teşrif ederek bizleri onurlandıran, dün olduğu gibi bugün de Sakaryaspor’un yanında olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce'ye teşekkür ediyoruz.

Sene başından beri adeta bir Sakaryaspor nefericesine gecesini gündüzüne katan ve özellikle transferimizin açılmasında büyük emekler veren Sn. Yüce’nin önümüzdeki süreçte ‘birleştirici güç’ olacağına inancımız tamdır. Bugünü Sakaryaspor tarihi için bir milat sayıyor birliğimizin daim olmasını diliyoruz.

Sakaryaspor Yönetim Kurulu adına Cumhur Genç

Etiketler:

Benzer Haberler