1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 21.Kasım.2019

[ Rüstemler'de kaos ve yaşananlar! ]

Sakaryaspor'da hareketli bir gün yaşandı. Oğuz Çalışkan'ın kadro dışı kalmasıyla başlayan kaos futbolcuların antrenmana çıkmamasıyla devam etti.

20:56   |   16.10.2019

©

©

Erhan Kaytanbay'ın Haberi/SPOR264.COM:- Bandırmaspor faciası sonrası yönetim Oğuz Çalışkan'a ceza kesti ortalık karıştı. Yeşil-siyahlı yöneticilerin takım kaptanı Oğuz'un kadro dışı kaldığını tebliğ edince Rüstemler Tesisi yine entrika dolu günlerinden birine kavuştu.

Yönetim 'Oyuncu özür dilesin affedelim' önerisi kaptan Oğuz tarafından 'Ben özür dileyecek bir şey yapmadım' ifadeleriyle reddedildi.

 

Yönetim Oğuz'un bu durumu sonrası Bekir İrtegün'ü görüşmeye çağırdı. Takımdan Oğuz'dan alınan kaptanlığın Bekir'e verilmesi gündeme geldi.

 

 

Oğuz'un Rüstemleri terk etmesiyle futbolcular antrenmana çıkmadı. Problem çıkmaz bir duruma döndü.

 

Tribün liderlerinden (Baba) Murat Ercan ise Oğuz Çalışkan'ı ikna ederek Rüstemler Tesisleri'ne çağırdı. Oğuz'un tesislere gelmesiyle olay bir şekilde tatlıya bağlandı. Futbolcularsa antrenmana çıktı.

 

Rüstemler Tesisleri'nde ise bu olaylar yaşanırken başkan İbrahim Nalbant, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile AKOM'da görüşme halindeydi.

 

Ekrem Yüce, toplantı bitimi sonrası başka bir programa geçerken İbrahim Nalbant ise Rüstemler'e gelmemesi dikkat çekti.

Etiketler:

Benzer Haberler

Sakaryaspor’da ödemeler devam ediyor Haber Fotoğrafı

Sakaryaspor’da ödemeler devam ediyor

Bodrum Belediyesi Bodrumspor mücadelesi öncesinde futbolcu ve personellere ödeme yapıldı. Sakaryaspor yönetimi futbolculara 75 bin, personele ise 85 bin olmak üzere 160 bin liralık ödeme yaptı. SOSYAL MEDYADAN DUYURDULAR Yeşil-siyahlılar yapılan bu ödemeye resmi sosyal medya hesabından duyurdu. Yapılan açıklamada, “Yönetim Kurulumuz bugün, 75 bin TL Eyüpspor maçı primi ve 85 bin TL de personel maaşı olmak üzere toplam 160 bin TL ödeme gerçekleştirmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur...” denildi.