1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 15.Aralık.2019

[ "Rüstemler Tesisi modern bir yer olacak" ]

Sakaryaspor yönetimi tesisler için harekete geçti. Dün Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'nin ziyaretinde konuyu açan Sakaryaspor kulüp başkanı Cumhur Genç bu sezonun sonunda tesislerin yıkılarak modern bir yapı inşa edileceğini söyledi.

10:01   |   20.11.2019

©

©

SPOR264.COM

Bodrumspor maçının hazırlıklarına Salı günü start veren yeşil-siyahlılarda antrenmanı Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ziyaret etti.

Futbolcular, teknik heyet ve yönetime başarılar dileyen Yüce'nin ziyareti sonrasında ise Cumhur Genç ile tesisler hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Genç, bir çok futbolcunun odalarda iki kişi kaldığını söyleyerek "Bir odada iki oyuncu kalıyor. Eşi yada kız arkadaşıyla konuşmak isteyen arkadaşımız balkona çıkmak durumunda kalıyor. Bu Sakaryaspor gibi bir camiaya yakışmıyor." ifadelerini kullandı.

Cumhur Genç, "Tesislerin yıkılarak 40 odalı, saunası, hamamı ve fitness salonu olan modern bir bina inşa etmenin arzusundayız. Bu konuyu Büyükşehir Belediye başkanımız Ekrem Yüce, SATSO Başkanımız Akgün Altuğ, İl Spor Müdürü Arif Özsoy ile konuştuk. Onlarda olumlu karşıladı. Herkes işin ucundan tutarsa Sakaryaspor'un tesislerine modern bir görünüme sahip olmasını sağlayacağız. Mayıs gibi girişimleri başlatacağız." dedi.

Etiketler:

Benzer Haberler