1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 27.Şubat.2020

[ Pamukova stadı BAL için yenileniyor ]

Pamukova 1968'in Bölgesel Amatör Ligi'ne yükselmesinin ardından Pamukova Atatürk Stadı'nda yenileme çalışmaları başlatıldı.

13:49   |   15.05.2019

©

©

©

©

©

©

Pamukova Atatürk Stadı'nda Pamukova1968’in Bölgesel Amatör Lig’e yükselmesi sonrası Sakarya Gençlik Spor İl Müdürlüğü, Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Pamukova Belediyesi desteği ile yenileme çalışmalarına başlandı.

Yenileme çalışmaları kapsamında Pamukova Belediyesi hafriyat çalışmaları için iş makineleri ile çalışmaya başlarken, stadın zemini Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından yeniden çimlendirilecek.

Stadın yenileme çalışmaları kapsamında Sakarya Büyükşehir Belediyesi ise stadın tribünlerini yenileyecek. Pamukova stadında karşılıklı iki seyirci tribünü inşa edilip kapasitesi artırılır iken rakip takım seyircileri için de tribün yapılacak.

Pamukova Atatürk stadındaki yenileme çalışmalarının BAL'ın ilk karşılaşmasına yetiştirilmesi planlanırken, çalışmaların Ağustos ayının sonlarına doğru bitirilmesi planlanıyor. Pamukova Stadı 2019-2020 BAL sezonuna hazır hale getirilecek.

Etiketler: