1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 20.Ocak.2020

[ Özür dileyerek o haberi geri çekiyoruz! ]

Sakaryaspor Kocaelispor maçının hasılatına maçın oynandığı gün icra memurları tarafından haciz işlemi yapıldığı gündeme gelmişti.. Ancak gerçek hiçte yazıldığı gibi değilmiş!

21:31   |   21.08.2019

©

©

SPOR264.COM:  Sakaryaspor'un dün Adapazarı'nda Kocaelispor ile oynadığı hazırlık maçı sırasında kulüpten alacağı olan 4 personelin icrası nedeniyle el konulduğunu gün içerisinde spor264 ve medyabar.com dahil bir çok yerel medyada haber olmuştu.

 Habere göre; Kulüpten alacağı bulunan 4 personel, Kocaelispor maçının geliri üzerine icra başlatmak için avukatlarını stada gönderdi. 300 bin TL’lik alacak Kocaelispor maçının hasılatından tahsil edildi.

  Ancak hasılata el koymak için gelen avukatların hasılata el koymadıkları, kendilerini gişeye yaklaştırılmadığını öğrenildi.

  Spor 264.com,  Sakaryaspor- Kocaelispor hazırlık maçı öncesinde stadyuma icra memurlarıyla birlikte gelen isimlere ulaştı.

 O isimlerden biri maç günü yanlarında 1nci icra dairesinden icra memuru ile birlikte bir su firmasına ait 160 bin lira olmak üzere 2 alacaklı için geldiklerini söyleyerek şunları söyledi.


 'Maç öncesinde saat 18.00 gibi icra memurlarıyla birlikte stadyuma geldik. Polis merkezini arayarak poliste istedik. Ancak polis merkezi polis göndermedi. 3-4 kere arayıp sebebini sorduğumuzda bizi stad amiriyle görüşmemizi istediler. Stadyumda da kendisini büyükşehir belediyesinde görevli olarak tanıtan bir kişiyle muhattap olduk. Biz ve icra memuru alacağımıza istinaden hasılata haciz işlemi yapacağımızı söylediğimizde bize izin vermediler. Bunun mümkün olmadığını söylediler. Hatta bize orada borçların büyükşehir belediyesi tarafından ilerki günlerde ödeneceğini de söylediler. Bizde can güvenliği olmadığı için  para almadan stadyumdan ayrılmak zorunda kaldık.Bahsedildiği gibi hasılatı almadık' 


FUTBOLCULARA ÖDEME

Sakaryaspor yönetimi futbolculara  Kurban Bayramı Kocaelispor maçı sonrasında ödeme yapacağını açıklamıştı. Kocaelispor maçında yaklasık 200 bin lira hasılat elde eden Sakaryaspor kulübünün bu gelirden şu ana kadar herhangi bir ödeme yapmadığı öğrenildi

Etiketler:

Benzer Haberler