1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 21.Kasım.2019

[ O firmanın sahibinin adı adaylık için geçiyor ]

Sakaryaspor yönetiminin istifa edecek olmasının ardından kongrede aday olacak isimler arasında Hendek'te faaliyet gösteren bir firmanın sahibinin adıda geçiyor.

13:25   |   19.10.2019

©

©

SPOR264.COM:-
Sakaryaspor'da başkan İbrahim Nalbant'ın istifasının ardından yeşil-siyahlı yönetim Pazar günü istifa ederek olağanüstü kongre kararı alacaklarını açıklamışlardı.

Kongre kararının açıklanmasının ardından Sakaryaspor eski başkan vekili Cumhur Genç kongrede aday olacağını açıklayan ilk isim olmuştu.

İddialara göre kongrede başkan adayı olması için Hendek'te faaliyet gösteren Çamsan firmasının sahibi Şükrü Badur ikna edilmeye çalışılıyor.

Sakaryaspor'da başkan yardımcısı olan Hüdaverdi Bahadır'ın, Badur'u ikna etmeye yönelik çalışmaları olduğu öğrenildi.

Etiketler:

Benzer Haberler

Sakaryaspor’da ödemeler devam ediyor Haber Fotoğrafı

Sakaryaspor’da ödemeler devam ediyor

Bodrum Belediyesi Bodrumspor mücadelesi öncesinde futbolcu ve personellere ödeme yapıldı. Sakaryaspor yönetimi futbolculara 75 bin, personele ise 85 bin olmak üzere 160 bin liralık ödeme yaptı. SOSYAL MEDYADAN DUYURDULAR Yeşil-siyahlılar yapılan bu ödemeye resmi sosyal medya hesabından duyurdu. Yapılan açıklamada, “Yönetim Kurulumuz bugün, 75 bin TL Eyüpspor maçı primi ve 85 bin TL de personel maaşı olmak üzere toplam 160 bin TL ödeme gerçekleştirmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur...” denildi.