1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 15.Aralık.2019

[ Kastamonu cephesinden hakeme tepki ]

Sakaryaspor'un Pazar günü deplasmanda 1-0 mağlup ettiği GMG Kastamonuspor Kulüp Başkanı Erkan Özcan maç sonu hakem cephesini eleştirdi.

16:41   |   02.12.2019

©

©

SPOR264.COM

Sakaryaspor deplasmanda Kastamonuspor engelini 1-0'lık skorla geçerek 3 puana ulaştı. Maçın orta hakemi Şeref Taştan ise maç boyunca verdiği kararlarla iki takımında tepkisine neden olmuştu. 

Hatta maç sonu İki kulüp başkanı Cumhur Genç ve Erkan Özcan arasında kısa bir diyalog geçmiş, Kastamonuspor başkanı Özcan hakemin kararlarına zelzenişte bulunmuştu.

Maç sonunda hakemlere isyan eden GMG Kastamonuspor Kulüp Başkanı Erkan Özcan, "Biz zorlu bir süreçten geçiyoruz, zor zamanlar geçirdik ve buna rağmen genç, dinamik, mücadele eden bir takım kurduk. Bize hakemler adil davransın istiyoruz, bizim lehimize düdük çalmasınlar ama hakkımızı da yemesinler.

Bizim rakiplerimiz son haftalarda 1 kişi fazla oynuyor ve taraftarımız da, oyuncularımız da, biz de isyan ediyoruz, Hakemler rakiplerimizi kollamak için özellikle mi seçiliyor?

Biz hakkaniyetli davranılması durumunda bu ligde şampiyon olabilecek ilk 3 takımdan biriyiz, ancak hakemler bizi oynatmıyor. Birilerinin ekmeğine yağ sürmek üzerine yapılan atamaların bir an önce gözden geçirilmesini istiyoruz" ifadelerini kullandı. 

Etiketler:

Benzer Haberler