1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 20.Eylül.2019

[ Hendekspor'da kriz! Futbolculardan açıklama ]

BAL Ligi'nde şampiyonluğu averajla kaçıran Hendekspor takımı oyuncuları ligin bitmesinin ardından maç başı ücretlerinin yatmadığını söyleyerek basın açıklaması yaptı.

17:46   |   16.05.2019

©

©

SPOR264.COM

Ligin son haftası averajla şampiyonluğu kaçıran Hendekspor’da ligin bitmesinin ardından futbolcular maç başı ücretlerinin yatmadığını söyleyerek kamuoyuna seslendiler. Hendekspor takımı futbolcularının ortaklaşa yaptığı açıklamada şu sözlere yer verildi; 

"Hendekspor’un başarısı için lig başından sonuna kadar terimizin son damlasına kadar mücadele ettik ve şampiyonluğu avaraj ile kaçırdık. Yönetim, son maçtan sonraki Pazartesi günü kalan maç başlarınızı bugün yatırıyoruz deyip helalleştikten sonra hiç bir ödeme yapılmamış ve bizi yaklaşık 1 aydır oyalamaktadırlar.

Yakın zamanda yapılan basın toplantısında kasamızda paramız ve çeklerimiz mevcut denilmesine rağmen alacaklarımız ödenmemiştir.

Parasızlıktan dışarı çıkamaz hale geldiğimizi evli barklı çoluğu-çocuğu olan insanların çok zor günler geçirdiğini belirtmek istiyoruz. Bizler sadece bu mesleği yapmaktayız ve evimize ekmeğimizi sadece futboldan kazandığımız para ile götürmekteyiz. Bizler sadece emeğimizin karşılığını istiyoruz bu konuda bize yardımcı olunmasını istiyoruz.

Teşekkürler

Etiketler:

Benzer Haberler