1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 20.Eylül.2019

[ Hendekspor'da hedef liderlik ]

Bölgesel Amatör Lig (BAL) Temsilcimiz Hendekspor Hendek Suni Çim Saha'da yaptığı antrenmanla Pazar günü oynayacak olduğu Çilimli Belediyespor maçına hazırlanıyor.

13:47   |   17.04.2019

©

©

©

©

©

Kadir KAZIN/HENDEK
Bölgesel Amatör Lig (BAL) temsilcimiz Hendekspor yaptığı antrenmanla Çilimli Belediyespor maçına hazırlanıyor. Ligte son haftaya girilirken lider 1877 Alemdağspor'un 2 puan gerisinde olan Hendekspor Çilimli Belediyespor maçından mutlak galip ayrılması gerekiyor.

Lider 1877 Alemdağspor ise deplasmanda Bursa Zaferspor ile karşılaşacak. İstanbul temsilcisi Bursa'da mağlup olup, temsilcimiz Hendekspor'un ise Düzce'de galip gelirse, Bölgesel Amatör Lig 10. Grup'u Hendekspor lider tamamlayacak.

Antrenman sonrası açıklamalarda bulunan teknik direktör Ümit Metin Yıldız, "Bu periyodun son haftası diyelim, öyle umut ediyoruz. Play-Off oynamayı çok istiyoruz artık. Tabi bu bizim elimizde olan birşey değil. Biz kendi işimizi yapıp, Bursa Zaferspor-Alemdağ maçından da bizim lehimize gelecek bir sonucu beklemek zorundayız. Önemli bir avantajı kaçırdık tabi. Yani Beylerbeyi maçıyla başlayıp, Beşyüzevler maçıyla devam eden ciddi bir avantajı kaçırdık. Çok fazla bundan sonra geçmişe dönmenin bir anlamı olmadığını düşünüyorum. Dediğim gibi bu hafta maçı kazanıp, Bursa'dan gelecek bir haberi beklicez ama hem oyunun temiz olması adına hem de bizim hiç hesapta olmadığımız kayıplar oldu. Futbolun içinde olan şeyler bunlar. Hakettiğimizi düşünüyorduk, tabi Alemdağ'da çok ciddi mücadele içinden geçiyor hala geçmekteler. Bütün takımlar kendilerinin çok fazla hakettiklerini düşünüyor. Bende bu oyuncu grubunun, kentin, yönetimin bu işi çok fazla hakettiğine inanan bir teknik adamım. Ama dediğim gibi artık koşullar bizim dışımızda gelişecek ve biz kendi işimizi yapıp ordan lehimize bir sonuç gelmesini bekleyeceğiz." dedi.

Temsilcimiz Hendekspor'da cezalı futbolcu bulunmazken, ikinci kaptan Fatih Çiçek'in ise sakatlığı devam ediyor.

 

 

Etiketler:

Benzer Haberler