1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 26.Haziran.2019

[ Hendekspor transferlerini duyurdu ]

Bölgesel Amatör Lig ekiplerimizden Hendekspor devre arası kampını Antalya'da sürdürürken takıma katılan isimleri ise basın açıklamasıyla bildirdiler.

09:29   |   08.01.2019

©

©

SPOR264.COM:-
İlk yarıyı Bölgesel Amatör Lig 10. Grup'ta lider olarak kapatan Hendekspor ikinci yarı hazırlıklarını Antalya'da sürdürüyor.

Mavi-lacivertliler transferde de hızlı ilerliyor ve 5 futbolcuyu kadrosuna dahil etti. Daha önce açıklanan forvet transferi Muhammed Özdemir'den sonra takıma takviye olarak, kaleci Yakup Bugun, stoper Devrim Aksongur, kaleci Doruk Yazgan ve sağ kanat İsmail Hakkı Doğan ile anlaşma sağladı.

Hendekspor'dan yapılan açıklamada: "Bildiğiniz üzere Hendekspor Futbol takımımız 2018 -2019 yılı BAL Ligi 10. Gurupta 1. yarıyı 31 puan ile lider bitirmiştir. İkinci yarıda mevcut kadromuzu güçlendirmek adına , yönetim kurulumuz ve teknik heyetimizin planlamaları doğrultusunda yoğun ve titiz çalışmalar yapılmıştır. Sporcuların kulüpleri ve sporcularla uzun süren görüşmeler sonucunda planlandığı gibi istediğimiz mevkilere transferler yapılmıştır. 


Transfer edilen sporcuların kulübümüze kazandırılmasında transfer komitemiz ; Kaan Sinan Sunman , Mustafa Yılmaz , Recai Kandemir ve Numan Cengiz gece-gündüz demeden yoğun gayret ve çaba sarf etmişlerdir. Transfer sürecinin hızlandırılması kulübümüzün kamp çalışmaları için çok önemli olduğundan transferlerin kamp çalışmalarına yetiştirilmesi de ayrı bir başarı kaynağı olmuştur. Hendekli spor sever halkımıza 2. yarıda daha güçlü bir Hendekspor izletmek için maddi manevi destekleri ile yanımızda olan Belediye başkanımız, kulüp başkanımız Sn. Sadettin Meraklı‘ya ve As Başkanımız Sn. Zafer Çakmak ‘a teşekkür ederiz.
" ifadeleri kullanıldı. 

Etiketler: