1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 16.Ekim.2019

[ Hendekspor’da Zafer Çakmak sesleri ]

Hendekspor yönetiminin istifasının ardından, Hendekspor başkanlışı için kulislerde Zafer Çakmak’ın ismi dolaşmaya başladı.

18:36   |   25.06.2019

©

©

KADİR KAZIN/HENDEK

Geçtiğimiz günlerde Hendekspor Yönetim Kurulunun istifası spor kamuoyuna bomba gibi düşmüş ve yaşanan istifalar sonrası Hendekspor için birçok senaryo üretilmiş ve yaşanan istifalar sonrasında Hendekspor Yönetimi ile ilgili birçok iddia ortaya atılmıştı.

Yaşananlar sonrası spor kamuoyunda bir tarafta Hendekspor’un Kongresi ve Kupa maçları öncesi mevcut Yönetimin devam etmesi gerektiği savunulurken, diğer tarafta ise Hendekspor’a yeni Yönetim kurulması gerektiğini savunuluyor.

Zafer Çakmak talip mi?

Yaşanan son gelişmeler ışığında Hendek Gündem olarak ulaştığımız yeni kulis bilgilerine göre, Hendekspor Başkanlığı ve Asbaşkanlık görevlerinde bulunan Hendekli Sanayici İşadamı Zafer Çakmak’ın da güçlü bir ekip kurarak Hendekspor Yönetimine talip olacağı ve Çakmak’ın beraberinde büyük bir sponsorluk anlaşması ile Hendekspor’un geleceğine ışık tutacak projelerle kongreye güçlü şekilde hazırlandığı yönünde.

Kongre tarihi belli

Konuyla ilgili olarak Zafer Çakmak ile yaptığımız görüşmede son günlerde kulislerde isminin geçtiğini dost ve arkadaşlarından öğrendiğini söyleyen Çakmak, kendisinin iş gezisinde olduğunu dile getirerek Hendekspor’un kongre tarihi belli, Hendekspor Yönetimine talip olanları o gün hep birlikte öğreneceğiz diyerek cevap verdi.

Etiketler: