1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 26.Mayıs.2019

[ Hendek Boğaz ile Yuvalıderespor yenişemedi ]

1. Amatör C Grup maçında Hendek Boğazspor ile Yuvalı Derespor Hendek Suni Çimde karşı karşıya geldiler.

20:24   |   10.03.2019

©

©

©

©

©

©

Kadir KAZIN/HENDEK
Karşılıklı ataklarla başlayan karşılamanın 20. dakikasında konuk ekip Yuvalıderespor'un geliştirdiği atakta ev sahibi Hendek Boğazspor'un kalecisi Halit kırmızı kart ile oyun dışı kaldı.

10 kişi kalan Hendek Boğazspor daha atak oynamaya başladı. 34. dakikada geliştirdikleri atakta Semih ile gole ulaşan Hendek Boğazspor 1-0 öne geçti.

Golden sonra daha atak oynayan Hendek Boğazspor peş peşe goller kaçırmaya başladı. Geride kalan dakikalarda gol olmayınca ilk yarı 1-0 Hendek Boğazspor'un üstünlüğüyle kapandı.

İkinci yarı karşılıklı ataklarla başladı. Konuk Yuvalı Derespor 74. dakikada geliştirdiği atakta Özgür ile skoru1-1 getirdi.

80. dakikda ise Osman ile bir gol daha kazanan Yuvalıderespor 2-1 öne geçen taraf oldu. 82. dakikada Hendek Boğazspor, Yusuf ile skoru eşitledi 2-2. Geride kalan dakikalarda başka gol olmayınca maç 2-2 sona erdi.

Hendek Boğaz: 2
Yuvalıderespor: 2

Saha: Hendek Suni Çim
Hakemler: Burak Olcar, Hasan Talha Kılıç, İsmail Bayar

Hendek Boğaz: Halit, Yusuf, Naci((Yusuf Emre), B.Türkeş(O.Oktay), Ömer, Nizamettin, Mevlüt, Enes, M.Ali, Muhammed, Semih
Antrenör: Aslan Taşkın

Yuvalıderespor: Mustafa, Hüseyin, Mahmut Baştürk,(Yusuf) Oğuzkaan,Mahmut Kondaşlı,(Özgür) Gökan, Osman, Berkay, Ahmet(Burhan), Johnos Camillius, Suat
Antrenör: Mazlum Orhan

Goller: Dk 34 Semih Dk 82 Yusuf(Hendek Boğaz)Dk 74 Özgür Dk 80 Osman(Yuvalıderespor)
Kırmızı Kart: Dk 20 Halit (Hendek Boğaz)

Etiketler:

Benzer Haberler