1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 16.Ekim.2019

[ Harmanlıkspor yönetiminde görev dağılımı...  ]

Sakarya Amatör Lig Kulüplerinden Harmanlıkspor'da yeni seçilen yönetim görev dağılımı yaptı 

13:26   |   24.06.2019

©

©

©

©

©

©

SPOR264.COM

Sakarya Amatör Liglerinde çeşitli yaş kategorilerinde takımları bulunan Harmanlıkspor Kulübü olağan genel kurulunu geçtiğimiz hafta gerçekleştirmişti. 

Metin Ergezen başkanlığındaki yeni yönetim kurulu ilk toplantısını yaparak görev dağılımını yaptı. 

Ala Butik Otel Restoranında düzenlenen toplantıda Başkanvekilliğine Şeker Afyon, Asbaşkanlıklara Ahmet Karapekmez, Emin Balcı, Orhan Gazi Kılıçaslan ve Bahtiyar Solak getirildi. 

Kulübün Genel Sekreteri bir kez daha Sakarya Amatör futbolunun önemli isimlerinden Hüseyin Boz olurken yardımcılığına genç yönetici Emre Karakaş getirildi. 

Kulübün Futbol Şube Sorumlusu yine Adil Yazıcı olurken; Genel Kaptan Akın Mergül, yardımcısı ise Sinan Semercioğlu oldu. 

Daha önce Harmanlıkspor forması giyen gençlerle desteklenen kulüp yönetiminde altyapı sorumlusu Kürşat Ergezen, yardımcıları ise Emre Kılıçaslan ve Yiğit Ergezen oldu. 

Hukuk İşlerinden sorumlu yönetim kurulu üyesi de genç avukat Kaan Savaş oldu. 

Cihan Kurt'un muhasipliğe devam ettiği yönetimde, Basın Sözcüsü Can Hacıosmanoğlu, Kulüp Müdürü Ayhan Aytaç, Salon Sporları (boks) sorumlusu Nazım Kırdemir oldu. 

Muharrem Yeğin, İsmail Yağlar ve Kaan Gümüşel ise yönetim kurulu üyesi olarak diğer birimleri destekleyecek. 

Kulüp Başkanı Metin Ergezen, "Takımlarımız, bu yıl geçtiğimiz senelerdeki başarıların üzerine yeni şampiyonluklar ekledi. Biz de yönetim kurulumuzu genç isimlerle takviye ederek yola ediyoruz. İnşallah başarılarımızı devam ettireceğiz. Yaz okulumuzda da 150 aşkın çocuk ve genç, teknik sorumlumuz Tevfik Tetik önderliğinde futbolu öğreniyor. Umarım hepsi Sakarya futbolu adına önemli yerlere gelecekler" ifadelerini kullandı. 

 

Etiketler: