1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 20.Ağustos.2019

[ Günay Şakar, yuvaya döndü ]

Büyükçekmece Tepecikspor’da iki sezon forma giyen ve sırasıyla Kastamonuspor, Sarıyer ve son olarak Sakaryaspor’da forma giyen tecrübeli oyuncu Günay Şakar, üç sezon sonra yeniden yuvaya dönmenin mutluluğunu yaşadı.

09:44   |   17.01.2019

©

©

©

©

SPOR264.COM

Büyükçekmece Tepecikspor’da iki sezon forma giyen ve sırasıyla Kastamonuspor, Sarıyer ve son olarak Sakaryaspor’da forma giyen tecrübeli oyuncu Günay Şakar, üç sezon sonra yeniden yuvaya dönmenin mutluluğunu yaşadı. Yuvaya dönmekten memnun olduğunu söyleyen Günay Şakar, takıma katkı sunabilmek adına elinden gelen çabayı sonuna kadar sürdüreceğini kendisine olan güveni de asla boşa çıkarmayacağını söyledi.

İdmanlara başlayan ve takımdan ayrı masör Yalçın Topal gözetiminde günde çift idmanla hazırlıklarını sürdüren Günay Şakar, en kısa sürede takıma yetişip görev aldığı süre içerisinde elinden geleni fazlasıyla yapacağının sözünü verdi. İhtiyaç olan bölgeye yapılan bu transferin takıma büyük katkı sunacağını söyleyen Büyükçekmece Tepecikspor Başkan Mehmet Eyüboğlu, Günay Şakar’ın camialarına hayırlı olmasını diledi.

Benzer Haberler