1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 20.Ağustos.2019

[ Geyvespor, Başakşehir'in konuğu oldu ]

Geyvespor A, U-19 ve miniklerden oluşan karma sporcu kadrosuyla, Spor Toto Süper Lig Ekibi M. Başakşehir Futbol Kulübü nün konuğu oldu.

12:01   |   07.02.2019

©

©

©

©

©

©

Geyvespore ekibinin ilk durağı Başakşehir Fatih Terim Stadyumu oldu. Lig ekibinin antrenmanına katılan sporcuları, ekibin sporcuları tarafından sıcak bir şekilde karşılandı.

Başakşehir Antrenörü Abdullah Avcı, Geyvespor ekibine özel bir ilgi gösterdi. Avcı yaptığı kısa açıklamada "Sizlerle bir kere daha birlikte olmaktan çok mutlu oldum. Bu minikleri bu soğuk havada burada bizlerin yanında görmekten mutlu oldum. İyi ki varsınız. Sizleri kutluyorum." dedi.

Geyvespor yöneticileri ilçeden getirdikleri ayvaları, ve yöresel ürünlerin hediye sepetini Avcı'ya takdim ettiler. Başakşehir'in sporcuları ve Avcı, fotoğraf çektirmek isteyenlerin isteklerini tek tek yerine getirdiler.

Konuk ekip daha sonra M.Başakşehir Fatih Terim Stadyumunu görevliler eşliğinde gezdirildi. Farklı amaçla kullanılan bölümlerde hatıra fotoğrafları çekildi.

Geyvespor ekibinde bulunanlar, çektirdikleri ve çektikleri fotoğrafları bir birlerine gösterirken mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Geyvespor ekibinin bu ziyaretini organize eden İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Tesisleri Denetmeni Meriç Ötün'e geziye katılan ekip memnuniyetlerini ifade ettiler.

Etiketler: