1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 17.Şubat.2020

[ Genç taraftara seslendi: "Armaya küslük olmaz" ]

Sakaryaspor kulüp başkanı Cumhur Genç, sosyal medya hesabından taraftarlara seslendi. Genç, "Bize küsebilirsiniz, yönetimlere küsebilirsiniz, takıma, hocaya küsebilirsiniz ama bu armaya küslük olmaz. " çağrısında bulundu.

13:45   |   12.02.2020

©

©

SPOR264.COM:- Ankara Demirspor maçında alınan beraberlik sonrası Sakaryaspor taraftarın tepki göstermesi üzerine Sakaryaspor matematiksel olmasa da direkt şampiyonluk şansını zora soktu.

Bir çok Sakaryaspor taraftarı başta teknik direktör Şaban Yıldırım olmak üzere, yönetim ve futbolculara tepki gösterirken, kulüp başkanı Cumhur Genç'ten sosyal medya hesabından bir açıklama yayımladı.

Genç kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Sakaryaspor taraftarı vefalıdır. Bize küsebilirsiniz, yönetimlere küsebilirsiniz, takıma, hocaya küsebilirsiniz ama bu armaya küslük olmaz. İnanıyorum ki önümüzdeki haftalarda stadımız taraftarımızla birlikte şampiyonluk şarkılarıyla inleyecektir.

Büyük Sakaryaspor taraftarını kalan maçlarımızda sevdalarına, armalarına desteğe bekliyorum. Yeşil-Siyah Saygılarımla..." açıklamasında bulundu.

Etiketler:

Benzer Haberler