1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 26.Mayıs.2019

[ Gelişim Basket, Çanakkale'de finalde ]

Sakarya U-14 şampiyonu olan Sakarya Gelişim Basketbol Spor Kulübü, Çanakkale'de düzenlenen Marmara Bölge Şampiyonası'nda yarın final karşılaşmasına çıkacak.

17:39   |   22.02.2019

©

©

©

©

©

©

©

SPOR264.COM:-
Sakarya U-14 şampiyonu olarak Çanakkale'de düzenlenen Marmara Bölge Şampiyonası'na katılan Sakarya Gelişim Basketbol Spor Kulübü yarın Tekirdağ Tek Yıldız ile final müsabakasına çıkacak.

Katıldığı Marmara Bölge Şampiyonası'nda B Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz, Kocaeli şampiyonu Kocaeli Basket'i 66-28 yendi. Turnuvanın ikinci gününde Çanakkale Dev Adamalar Spor Kulübü'nü 67-26 yenen temsilcimiz Marmara Bölge Şampiyonası'nda yarı finale kalmaya hak kazandı. Yarı final müsabakasında Tekirdağ Türk Telekom Spor Kulübü ile karşılaşan temsilcimiz mücadeleden 67-37 galip ayrılarak bölge finaline çıkmaya hak kazandı.

Temsilcimiz Sakarya Gelişim Basket Spor Kulübü yarın saat 14.00'da Tekirdağ Tek Yıldız Spor Kulübü ile final müsabakasına çıkacak.

NİSAN AYINDA HEDEF ANADOLU ŞAMPİYONLUĞU
Tekirdağ Türk Telekom Spor Kulübü'nü yarı finalde geçerek Marmara Bölge Şampiyonası finaline çıkan temsilcimiz bu sonuçla 2-6 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek olan Anadolu Şampiyonası'na katılmaya hak kazandı.

Etiketler:
Basketbol Ligi
PUAN
FİKSTÜR

Benzer Haberler