1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 18.Ocak.2020

[ Forma desteği çığ gibi büyüyor ]

Sakaryaspor'un sosyal medya hesaplarından 'Hedef 54 bin forma' hedefiyle başlatılan kampanyaya bir çok kişiden destek geldi.

11:32   |   12.09.2019

©

©

SPOR264.COM

Geçtiğimiz günlerde yeni sezon formalarını tanıtıma çıkaran Sakaryaspor yönetimi'da forma gelirinden 54 bin satış hedefliyor.

İlk olarak Hendek Belediye başkanı Turgut Babaoğlu'nun sosyal medya hesabından, "Haydi Sakarya. Hep birlikte Dükkan54’e gidip alışveriş yapalı., Şimdi Sakaryasporumuza destek olma zamanı." notuyla paylaşımda bulundu.

BELEDİYE BAŞKANLARINDAN CHALLENGE

Adapazarı belediye başkanı Mutlu Işıksu ise sosyal medya hesabından bir meydan okuma başlattı. Işıksu, "Twitter'dan Kendisi küçük ama yüreği çok büyük Sakaryaspor aşığı 10 öğrenci kardeşimize forması bizden.
Kıymetli @sbozcanozen başkanım da bizi destekler ondan da bir söz gelir eminim. Evet başkanım söz sizde." paylaşımda bulundu.

Bu meydan okuma ise çığ gibi büyüdü. Kampanyaya destekte bulunan belediye başkanları ise Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ve Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç oldu. Bu harekete ise Büyükşehir belediye başkanı Ekrem Yüce ise 54 forma ile ortak oldu.

BUZLARI ERİTEN ADIM

Sakaryaspor başkan adaylarından Cumhur Genç ve ekibi YÖÇEYDER'li çocuklara hediye etmek üzere 150 formayla, İbrahim Nalbant yönetimine destek oldu. Bu harekette gerilen iki taraf arasındaki buzları eritti. Cumhur Genç'in yanı sıra kongre üyesi Sarp Yiğit Şen'de 10 formayla katılım sağladı.

SATIŞLAR 20 EYLÜL'DE

Yeni sezon ürünleri ise Dükkan 54'te 20 Eylül Cuma günü satışa sunulacak.

Etiketler:

Benzer Haberler