1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 15.Aralık.2019

[ Ekrem Yüce'den Rüstemler'e ziyaret ]

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Bodrumspor maçının hazırlıklarına başlayan Sakaryasporlu futbolcuları antrenmanda ziyaret etti.

17:12   |   19.11.2019

©

©

©

SPOR264.COM:-
Bodrum Belediyesi Bodrumspor hazırlıklarına Rüstemler Tesisleri'nde başlayan Sakaryaspor'u, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ziyaret etti.

Antrenman öncesi futbolcularla görüşen Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, futbolcularla kısa bir görüşme gerçekleştirdi.

HER ZAMAN YANINDAYIZ
Büyükşehir olarak her zaman yanlarında olduklarını dile getiren Yüce, "Cumhur ve kardeşlerimizde omuz omuza vereceğiz. İnşallah sizlerin daha başarılı olmanız için, Sakaryaspor'un hakettiği yere gelmesi için biz canla başla sizin yanınızda olacağız." dedi.

SAKARYASPOR BİR RUH
Takımın yükselişinin şehirde yeni bir hava oluşturduğunu dile getirerek sözlerine başlayan Başkan Ekrem Yüce, “4 haftalık bir galibiyet serimiz var. Takımımızı, teknik ekibimizi ve yönetimimizi kutluyorum. Destekleriyle takımımıza güç katan taraftarlarımızı da özellikle tebrik ediyorum. Her zaman ifade ettiğim bir nokta var; Sakaryaspor’un olduğu yerde şampiyonluktan başka bir şey düşünülemez ve yine tekrar ediyorum inşallah takımımız başarıyı yakalayarak şehrimize sevinç yaşatacaktır. Biz; takımımıza güveniyoruz. Hepiniz yetenekli isimlersiniz. Hep birlikte Sakaryaspor’u hak ettiği noktaya ulaştıracağımıza inanıyorum. Galibiyet serisinin Bodrumspor karşısında da sürmesini temenni ediyor, hepinize başarılar diliyorum” dedi.

Etiketler:

Benzer Haberler