1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 27.Şubat.2020

[ Ekrem Yüce filenin sultanlarını ağırladı ]

Kadınlar Voleybol 2. Lig'in namağlup lig lideri Sakarya Voleybol Spor Kulübünü, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce makamında ağırladı

15:35   |   18.11.2019

©

©

©

©

©

©

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Kadınlar Voleybol 2. Liginde namağlup oluna devam eden Sakarya Voleybol Spor Kulübünü ağırladı. 

YÜCE: “Şampiyonluk kupasının da buraya geleceğine eminim”

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, sporcular ve teknik heyetle tek tek özel olarak sohbet etti. Başkan Yüce "Seçim öncesinde sizlerle kahvaltıda tanışmış ve o günden bu yana verdiğimiz sözleri, şehrimizin marka olması yönünde verdiğimiz desteği yerine getirmeye gayret ettik. Sizler de bu desteğimize en iyi şekilde karşılık vererek büyük başarı elde ettiniz. Sizleri yakından takip ederek, çalışmalarınızı, maçlarınızla ilgili tüm bilgileri alıyorum. Sosyal sorumluluk çerçevesinde Sakarya'da yapılan tüm sporları önemsiyoruz. Yapılan yatırımların karşılığını kısa sürede almış olmamız ve başarılı bir grafik yakalamamız da bizim için ayrı bir motive kaynağı oluyor. Sizleri tekrar tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum. Şampiyonluk kupasının da buraya geleceğine eminim. Biz elimizden gelenin fazlasını ortaya koymaya hazırız, sizler de üzerinize düşeni yaparak, şehrin ihtiyacı olan başarıya hep beraber ulaşacağımıza inancım tamdır" şeklinde konuştu.