1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 17.Şubat.2020

[ Daha fazla izlenmek için bunu yaptı! Kocaeli’nde Sakaryaspor formasıyla gezdi… ]

18 yaşındaki sözde Youtuber, Youtube’de daha fazla izlenme alabilmek için Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde Sakaryaspor forması ve atkısıyla dolaştı. Bir grup tarafından tartaklanan gencin yakın zamanda oynanan Elazığspor karşılaşmasında golden sonra sahaya atlayan kişi olduğu ortaya çıktı.

20:26   |   14.02.2020

©

©

18 yaşındaki sözde youtuber Berkay Yılmaz, yine bir videosuna Sakaryaspor’u alet etti. ‘Ulan Berkay’ adlı Youtube kanalında videolar yayınlayan genç, bu sefer Sakaryaspor atkısı ve formasıyla Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde ortaya çıktı.

Sakaryaspor formasıyla Kocaeli sokaklarında gezersek ne olur? Konulu video hazırlamak için Gölcük ilçesine giden genç, forma ve atkıyla dolaşırken bu anları videoya aldırdı. Kameranın kayıtta olduğu anda çevredeki bir grup gencin saldırısına uğrayan genç, tartaklanırken, formasının çıkartılması istendi.

Sözde youtuber, çektiği videoya 500 beğeni geldiğinde takipçilerine Kocaelispor formasıyla Sakarya sokaklarında gezmeyi vaad etti.

Aynı genç, geçtiğimiz haftalarda Sakarya Atatürk Stadyumunda oynanan Elazığspor karşılaşmasında Berk İsmain’in golünden sonra sahaya atlamış ve yeşil siyahlı kulübün 6 bin lira ceza almasına neden olmuştu.

Gencin abone kazanıp, izlenme alabilmek için videolarına Sakaryaspor’u alet etmesi taraftarların tepkisini çekti!

Etiketler:

Benzer Haberler