1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 21.Kasım.2019

[ Cumhur Genç adaylığını bu sözlerle açıkladı..'Yarım kalan hikayeyi tamamlayacağız' ]

Sakaryaspor yönetiminin Pazar günü istifa ve kongre kararı alacağını açıklaması sonrası Cumhur Genç başkanlığa aday olacağını açıkladı.

19:04   |   18.10.2019

©

©

SPOR264.COM
 
Sakaryaspor başkan vekili Hüdaverdi Bahadır’ın taraftarlarla buluşması ardından resmi sitede “Kongre ve istifa” paylaşımı yapılmıştı. 
 
Yaşanan bu gelişmelerden sonra Cumhur Genç, Sakaryaspor başkanlığına aday olacağını açıkladı. Spor264 editörlerinin telefonla ulaştığı Cumhur Genç, 1 haftadır şehir dışında olduğunu gelişmeleri haberlerden takip ettiğini ifade etti. 
 
Sakaryaspor mevcut yönetiminin Pazar günü geçerli olacağı istifa kararı ve sonrasında yapılacak olan kongrede Cumhur Genç aday olacağını açıkladı. Genç”Sakaryaspor’da yarım kalan bir hikayemiz var. Bu işi tamamlaya geliyoruz.” İfadelerini kullandı.
Etiketler:

Benzer Haberler

Sakaryaspor’da ödemeler devam ediyor Haber Fotoğrafı

Sakaryaspor’da ödemeler devam ediyor

Bodrum Belediyesi Bodrumspor mücadelesi öncesinde futbolcu ve personellere ödeme yapıldı. Sakaryaspor yönetimi futbolculara 75 bin, personele ise 85 bin olmak üzere 160 bin liralık ödeme yaptı. SOSYAL MEDYADAN DUYURDULAR Yeşil-siyahlılar yapılan bu ödemeye resmi sosyal medya hesabından duyurdu. Yapılan açıklamada, “Yönetim Kurulumuz bugün, 75 bin TL Eyüpspor maçı primi ve 85 bin TL de personel maaşı olmak üzere toplam 160 bin TL ödeme gerçekleştirmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur...” denildi.