1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 20.Eylül.2019

[ Bulgaristan'dan 2 madalya İle döndüler ]

Bulgaristan/Ruse'de düzenlenen Uluslararası Mladost yarışmalarında madalya kazanan sprocularımız Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy'u ziyaret ettiler.

18:16   |   17.05.2019

©

©

©

Bulgaristan/Ruse'de düzenlenen Uluslararası Mladost yarışmalarında ilimiz Milli sporcularından Selma Davulcu, cirit atma branşında 50.06 atarak birinci olurken, Zehra Oral 400 metrede ikinci olmuştu.

Bulgaristan'dan madalya ile dönen atletler, antrenörleri Hamit Gündoğdu ve Ferdi Göymen ile birlikte Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy'u ziyaret ederek, başarılarını paylaştılar.

Atletlerin Uluslararası Mladost yarışmalarından madalyalarla ayrılmasını sevindirici olduğu söyleyen, Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, sporcuları ve antrenörleri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

 

 

Etiketler:
"Tokyo'da madalya sayımızı arttırmayı hedefliyoruz" Haber Fotoğrafı

"Tokyo'da madalya sayımızı arttırmayı hedefliyoruz"

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Arif Ümit Uztürk: "2016 Rio Paralimpik Oyunları'nda 2 altın, 1 gümüş, 2 de bronz madalya kazanmıştık. 2020 Tokyo Olimpiyatları'nda bu madalya sayısının üstüne çıkmamız lazım" "Dünya Paralimpik Yüzme Şampiyonası'nda Sümeyye Boyacı dünya ikincisi, Sevilay Öztürk dünya üçüncüsü oldu. Gurur duyduk fakat Sümeyye'nin hakkı bence altın madalyaydı. Yüzmede ölçümler maalesef tam adaleti yansıtmıyor dünyada"