1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 27.Şubat.2020

[ "Bu zafer değil hak edilmiş bir 3 puan" ]

Sakaryaspor-Sivas Belediyespor maçı sonrası iki takımın hocasıda açıklamalarda bulundu.

21:28   |   09.10.2019

©

©

SPOR264.COM:- Sakaryaspor bu sezon ilk galibiyetini sahasında bu maça kadar namağlup olarak gelen Sivas Belediyespor karşısında elde etti. Maç sonrası ise Sakaryaspor teknik direktörü Suat Kaya, "Benle beraber takım tepki vermeye başladı. İyi bir oyun başlangıcı. Biri bulduk ikiyi bulacak pozisyonlar geldik. İlk yarı kontra ataklarla etkili olmaya başladık.

İkinci yarı kondisyon eksiğimiz sahaya yansıdı. Buna rağmen bu kadar uzun süre sonra ilk kez oynayan Hacı, Abdulaziz, Yaser boğuşmaya devam etti. Ortadaki erken sakatlanmasa biraz daha güzel işler çıkarabilirdik ama sizde takdir edersiniz ki daha gücümüz yok.

Bu maç şöyle önemli 3 puan almamış bir takım ligde ve hiç yenilmemiş bir takım. Belki depoya biraz daha fazla mutluluğun girmesi önemli. Bandırma hazırlıklarına gerekli hazırlıkları yapacağız. Zafer gibi düşünmeyin bu alınan sadece hak edilmiş, emeğinin peşinde koşan insanların kazandığı maç ve haneye yazılan 3 puan. Sakatlarla döndüğünde biraz daha iyi duruma geleceğiz." açıklamalarında bulundu. 

Sivas Belediyespor teknik direktörü Namık Altunsoy ise kısa bir açıklamada bulunarak "Sakaryaspor’u tebrik ediyorum. Marka bir takım. İyi mücadele ettiler. Kendi takımımıda ikinci yarıda ortaya koyduğu mücadeleden dolayı tebrik ediyorum" dedi.

Etiketler:

Benzer Haberler