1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 20.Ekim.2019

[ Bandırma'da Sakaryaspor alarmı sıfır temas! ]

Sakaryaspor'un Pazar günü Bandırma'da oynayacağı maçla ilgili Bandırma İlçe Emniyet Müdürlüğü bir dizi önlem aldı. İşte o önlemler

14:01   |   10.10.2019

©

©

SPOR264.COM: Temsilcimiz Sakaryaspor'un Pazar günü Bandırma'da karşılayacağı Bandırmaspor maçı öncesinde Bandırma İlçe Emniyet müdürlüğü, iki takım arasında geçmişte yaşanan ezeli rekabet nedeniyle bir dizi önlemler aldı.

spor264.com'un ulaştığı Bandırma İlçe Emniyet Müdürlüğü yetkilileri Sakaryaspor taraftarlarına seyirci yasağı getirilmesinin sözkonu olmadığı Sakaryaspor taraftarlarının maçı izleyebileceklerini ifade ettiler.

Ancak iki takım seyircisi arasında geçmişte yaşanan sıkıntılar nedeniyle taraftarlarının 'temas' sağlamaması için maçın oynanacağı Pazar günü ilçede olağanüstü tedbirler alındığını belirttiler.

Buna göre Adapazarı'ndan maç için Bandırma'ya gidecek Sakaryaspor taraftarları ilçe girişinde polis kontrolunde arama noktalarında durdurulacak. Burada toplanacak Sakaryasppor taraftarları polis eşliğinde  toplu halde stadyuma  götürülecek. İlçeye gelecek tüm taraftarlar için bu    uygulanacak. 

Sakaryaspor taraftarlarının ilçede dolaşmalarına 'güvenlik' nedeniyle izin verilmeyecek. Sakaryaspor taraftarlarının Bandırmaspor taraftarları ile karşı karşıya gelmemeleri sağlanacak.

Etiketler:

Benzer Haberler