1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 16.Eylül.2019

[ BAL'da fikstür çekildi ]

Bölgesel Amatör Lig'de temsilcilerimizin rakipleri belli oldu. Pamukova 1968, Hendekspor ve Arifiye Kalaycıspor 9.Grup'ta yer alacak.

10:17   |   31.08.2019

©

©

2019-2020 sezonu Spor Toto Bölgesel Amatör Lig fikstür çekimi, İstanbul'da yapıldı. Orhan Saka Amatörler Evi'nde düzenlenen fikstür çekimine TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi, Amatör İşler Kurulu Başkanı Ali Düşmez ile TFF Amatör İşlerden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Adnan Ersan, TFF Bölgesel Amatör Lig İcra Kurulu üyesi Fahrettin Eserdi'nin yanı sıra Spor Toto Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden kulüp temsilcileri katıldı.

Spor Toto BAL Ligi 21-22 Eylül 2019 tarihinde oynanacak karşılaşmalarla başlayacak.


1. HAFTA
BELEDİYE KÜTAHYASPOR-HENDEK SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR-ZAFERSPOR
PAMUKOVA 1968 SPOR-BEYOĞLU YENİÇARŞISPOR
VEFASPOR-YEŞİLKÖY
MALTEPESPOR-BOZÜYÜK VİTRASPOR
GÜLBAHÇESPOR-YENİŞEHİR BELEDİYESPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR-ARİFİYE KALAYCI SPOR

2. HAFTA 
YENİŞEHİR BELEDİYESPOR-ARİFİYE KALAYCI SPOR
BOZÜYÜK VİTRASPOR-GÜLBAHÇESPOR
YEŞİLKÖY-MALTEPESPOR
BEYOĞLU YENİÇARŞISPOR-VEFASPOR
ZAFERSPOR-PAMUKOVA 1968 SPOR
HENDEK SPOR-BURSA YILDIRIM SPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR-TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR

3. HAFTA
ARİFİYE KALAYCI SPOR-BOZÜYÜK VİTRASPOR
BURSA YILDIRIM SPOR-BELEDİYE KÜTAHYASPOR
PAMUKOVA 1968 SPOR-HENDEK SPOR
VEFASPOR-ZAFERSPOR
MALTEPESPOR-BEYOĞLU YENİÇARŞISPOR
GÜLBAHÇESPOR-YEŞİLKÖY
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR-YENİŞEHİR BELEDİYESPOR

4. HAFTA
BOZÜYÜK VİTRASPOR-YENİŞEHİR BELEDİYESPOR
YEŞİLKÖY-ARİFİYE KALAYCI SPOR
BEYOĞLU YENİÇARŞISPOR-GÜLBAHÇESPOR
ZAFERSPOR-MALTEPESPOR
HENDEK SPOR-VEFASPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR-PAMUKOVA 1968 SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR-TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR


5. HAFTA
ARİFİYE KALAYCI SPOR-BEYOĞLU YENİÇARŞISPOR
YENİŞEHİR BELEDİYESPOR-YEŞİLKÖY
PAMUKOVA 1968 SPOR-BURSA YILDIRIM SPOR
VEFASPOR-BELEDİYE KÜTAHYASPOR
MALTEPESPOR-HENDEK SPOR
GÜLBAHÇESPOR-ZAFERSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR-BOZÜYÜK VİTRASPOR

6. HAFTA
YEŞİLKÖY-BOZÜYÜK VİTRASPOR
BEYOĞLU YENİÇARŞISPOR-YENİŞEHİR BELEDİYESPOR
ZAFERSPOR-ARİFİYE KALAYCI SPOR
HENDEK SPOR-GÜLBAHÇESPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR-MALTEPESPOR
BURSA YILDIRIM SPOR-VEFASPOR
PAMUKOVA 1968 SPOR-TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR

7. HAFTA
ARİFİYE KALAYCI SPOR-HENDEK SPOR
YENİŞEHİR BELEDİYESPOR-ZAFERSPOR
BOZÜYÜK VİTRASPOR-BEYOĞLU YENİÇARŞISPOR
VEFASPOR-PAMUKOVA 1968 SPOR
MALTEPESPOR-BURSA YILDIRIM SPOR
GÜLBAHÇESPOR-BELEDİYE KÜTAHYASPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR-YEŞİLKÖY

8. HAFTA
BEYOĞLU YENİÇARŞISPOR-YEŞİLKÖY
ZAFERSPOR-BOZÜYÜK VİTRASPOR
HENDEK SPOR-YENİŞEHİR BELEDİYESPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR-ARİFİYE KALAYCI SPOR
BURSA YILDIRIM SPOR-GÜLBAHÇESPOR
PAMUKOVA 1968 SPOR-MALTEPESPOR
VEFASPOR-TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR

9. HAFTA
ARİFİYE KALAYCI SPOR-BURSA YILDIRIM SPOR
YENİŞEHİR BELEDİYESPOR-BELEDİYE KÜTAHYASPOR
BOZÜYÜK VİTRASPOR-HENDEK SPOR
YEŞİLKÖY-ZAFERSPOR
MALTEPESPOR-VEFASPOR
GÜLBAHÇESPOR-PAMUKOVA 1968 SPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR-BEYOĞLU YENİÇARŞISPOR

10. HAFTA
ZAFERSPOR-BEYOĞLU YENİÇARŞISPOR
HENDEK SPOR-YEŞİLKÖY
BELEDİYE KÜTAHYASPOR-BOZÜYÜK VİTRASPOR
BURSA YILDIRIM SPOR-YENİŞEHİR BELEDİYESPOR
PAMUKOVA 1968 SPOR-ARİFİYE KALAYCI SPOR
VEFASPOR-GÜLBAHÇESPOR
MALTEPESPOR-TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR

11. HAFTA
ARİFİYE KALAYCI SPOR-VEFASPOR
YENİŞEHİR BELEDİYESPOR-PAMUKOVA 1968 SPOR
BOZÜYÜK VİTRASPOR-BURSA YILDIRIM SPOR
YEŞİLKÖY-BELEDİYE KÜTAHYASPOR
BEYOĞLU YENİÇARŞISPOR-HENDEK SPOR
GÜLBAHÇESPOR-MALTEPESPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR-ZAFERSPOR

12. HAFTA
HENDEK SPOR-ZAFERSPOR
BELEDİYE KÜTAHYASPOR-BEYOĞLU YENİÇARŞISPOR
BURSA YILDIRIM SPOR-YEŞİLKÖY
PAMUKOVA 1968 SPOR-BOZÜYÜK VİTRASPOR
VEFASPOR-YENİŞEHİR BELEDİYESPOR
MALTEPESPOR-ARİFİYE KALAYCI SPOR
GÜLBAHÇESPOR-TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR

13. HAFTA
ARİFİYE KALAYCI SPOR-GÜLBAHÇESPOR
YENİŞEHİR BELEDİYESPOR-MALTEPESPOR
BOZÜYÜK VİTRASPOR-VEFASPOR
YEŞİLKÖY-PAMUKOVA 1968 SPOR
BEYOĞLU YENİÇARŞISPOR-BURSA YILDIRIM SPOR
ZAFERSPOR-BELEDİYE KÜTAHYASPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR-HENDEK SPOR

 

Etiketler:

Benzer Haberler