1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 26.Haziran.2019

[ Balaban'dan futbolculara balık ziyafeti ]

Ada FK Başkan yardımcılarından Cumhur Balaban, Lacivert-Beyazlı futbolculara balık ziyafeti yaşattı. Cem Balaban'a ait restaurantta gerçekleşen balık ziyafetinde birlik beraberlik mesajları verildi.

20:05   |   07.01.2019

©

©

©

©

©

©

©

GENİŞ KATILIM OLDU
ADA FK, Ferizli Karadenizspor ile oynayacağı U15 Play-Off Ligi 4. Hafta maçı öncesi verilen mangal balık ziyafetine Ada FK Başkanı Kadir Şirin, başkan yardımcılarından Cumhur Balaban, Ufuk Adak, Rıdvan Ertürk, Genel Kaptan Ersan Küsmez, Altyapı Sorumlusu Bülent Mangıroğlu, As Başkan Mürsel Narin, ilimiz antrenörlerinden Recai Turan ile teknik heyet ve futbolcular katıldı.

MORAL DEPOLADILAR
İlimizin yeni kurulan kulüplerinden biri olan Ada FK, sezona müthiş bir başlangıç yaparak ilk katıldıkları U15 Play-Off Ligi'nde namağlup yoluna devam ediyor. Lacivert-beyazlı futbolculara moral amaçlı Ada FK Başkan Yardımcısı Cumhur Balaban tarafından mangalda balık partisi düzenledi. Gerçekleşen mangal balık buluşmasında Ada FK'lı futbolcuların yüzü gülerken yönetici ve takım idarecileri birlik ve beraberlik mesajları verdi. Ada FK, U15 Play-Off Ligi'nde 3'te 3 yaparak en yakın rakibinin 2 puan önünde ilk sırada bulunuyor.

Etiketler:

Benzer Haberler