1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 17.Şubat.2020

[ Ateş ve Kayacık Avrupa yolcusu ]

Hendekli kareteci Ömer Faruk Ateş, 7-9 Şubat tarihleri arasında Macaristan'da yapılacak olan Ümit Genç ve U21 Avrupa Şampiyonası'nda ülkemizi temsil edecek.

14:04   |   07.01.2020

©

©

©

©

©

Hendekli kareteci Ömer Faruk Ateş, 7-9 Şubat tarihleri arasında Macaristan'da yapılacak olan Ümit Genç ve U21 Avrupa Şampiyonası'nda ülkemizi temsil edecek. Hendek Karate Kulübü Antrenörü Nurkan Kayacık ve Ömer Faruk Ateş 8 Ocak Ocak Çarşamba Günü İzmit'te bit otelde milli takımla birlikte kampa girecek.

Milli takım antrenörü Nurkan Kayacık, "5 Şubat'a kadar en iyi şekilde hazırlanacağız. Sporcumuza güveniyorum. Şampiyon unvanıyla gideceğimiz müsabakaları yine şampiyonlukla tamamlayacağız. Herkesin gözü bizim üzerimizde olacak, bunun bilincindeyiz. Güzel şeyler yapacağımıza inanıyorum. Kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Milli Sporcu Ömer Faruk Ateş ve Antrenör Nurkan Kayacık'a Avrupa yolculuğunda başarılar dileyerek, Türkiye'nin şampiyonada iyi dereceler elde edeceğine inandığını dile getirdi. Başkan Turgut Babaoğlu, "Türkiye'de karateye ilgi üst seviyede, müthiş bir altyapı var. Kulüplerimizde çok iyi antrenörler var, kaliteli sporcular yetişiyor. İlçemizde karate de iddialı. Sporcularımıza ve antrenörlerimize başarılar diliyorum." dedi.

Etiketler: