1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 17.Şubat.2020

[ Ankara'da Sakaryaspor zirvesi ]

Sakaryaspor kulüp başkanı Cumhur Genç, sponsorluk ve forma reklamı sebebiyle AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve milletvekili Ali İhsan Yavuz'u ziyaret etti.

10:12   |   14.02.2020

©

©

SPOR264.COM:- Göğüs reklamı bulma konusunda arayışlarda olan Sakaryaspor, çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Cumhur Genç, Ankara'ya giderek AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve milletvekili Ali İhsan Yavuz'u makamında ziyaret etti.

Görüşmede Yavuz'a 54'ncü yıl forması hediye edilirken mali yapı, forma reklamı ve kalıcı gelirler konusunda beklentiler iletildi. 

Kulübün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Sakarya Milletvekilimiz Sayın Ali İhsan Yavuz'u makamında ziyaret ederek mali yapı, forma reklamı ve kalıcı gelirler konusunda istişarede bulunduk. Sayın Ali İhsan Yavuz, her zaman Sakaryaspor'un yanında olduğunu belirterek elinden gelen desteği vereceğini söyledi. Kendisine camiamız adına teşekkür ederiz." açıklamasında bulunuldu.

Bu görüşme sonrasında ise uzun zamandır aranan ancak bir türlü bulunamayan göğüs sponsorunun bulunup bulunmayacağı konusu merak konusu oldu. 

Etiketler:

Benzer Haberler