1. MEDYABAR
  2. TV264
  3. HABER264
  4. RADYO264

SAKARYA'DA SPORUN YENİ ADRESİ 20.Ağustos.2019

[ 4 -4 lük maç 3- 3 sona erdi ]

Taraklıspor- Kaynarcaspor karşılaşması izleyen taraftarlar Taraklıspor'u ayakta alkışladı.

11:52   |   12.02.2019

©

©

©

©

©

©

Murat Diri/Taraklı
Sakarya 1.Amatör Küme B gurubunda mücadele eden Taraklıspor, ligin 16.haftasında Taraklı Stadyumunda Kaynarcaspor'u ağırladı. Taraklıspor'un baştan sona üstün oynadığı karşılaşma 3- 3 sona erdi.

Ligin 2.devresinde aldığı üst üste galibiyetler ve beraberliklerle üst sıralara tırmanmaya devam ediyor.

Karşılaşmaya hızlı başlayan rakip Kaynarcapsor, 9.saniye ve 7.dakikada 2- 0 öne geçti. Kalesinde erken gol görmesine rağmen mücadeleden kopmayan Taraklıspor, ilk yarıda aradığı golü bir türlü bulamadı ve karşılaşmanın ilk yarısı 2-0 Kaynarcaspor'un üstünlüğü ile sona erdi.
2.yarıya ise bu kez Taraklıspor hızlı başladı

49.dakikada sahneye yeni transfer Kadir Arslan çıktı. Barış Dönmez'den aldığı pası şık bir vuruşla ağlarla buluşturan Kadir aradaki farkı Bir'e indirdi. Golü bulduktan sonra ataklarını hızlandıran Taraklıspor, 2 dakika sonra yine Kadir Arslan ile beraberliği yakaladı. 3.golü ararken hata yapan Taraklıspor, kalesinde golü görerek yeniden geriye düştü. Kalesinde golü görmesine rağmen ataklarını hızlandırdı ve bu kez de sahneye Fatih Seyyar çıktı. Kaleciden dönen topu kafa vuruşuyla ağlara gönderen Seyyar, takımını yeniden ümitlendirse de karşılaşma 3- 3 sona erdi.
Bu sonuçtan sonra Taraklıspor 14 puanla 9.sıradaki yerini korurken, Kaynarcapsor ise 10 puanla 10.sırada yer aldı.

Karşılaşmayı, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel, Cumhur İttifakı Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı, MHP ilçe Başkanı Halim Cingöz ve yaklaşık 200 taraftar izledi.

Etiketler: